Glec

glec
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% Shooter (2007) - Rated 23 Jan 2018
90 82% The Imitation Game (2014) - Rated 23 Jan 2018
75 22% Happy Feet (2006) - Rated 23 Jan 2018
82 53% 21 (2008) - Rated 23 Jan 2018
90 82% Inside Man (2006) - Rated 23 Jan 2018
70 15% Kung Fu Panda (2008) - Rated 23 Jan 2018
50 3% Twilight (2008) - Rated 23 Jan 2018
90 82% Love Actually (2003) - Rated 23 Jan 2018
85 64% Million Dollar Baby (2004) - Rated 23 Jan 2018
75 22% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 23 Jan 2018