GlitzGalore

glitzgalore
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 16% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Apr 2016
100 94% The Tree of Life (2011) - Rated 27 Apr 2016
100 94% Gummo (1997) - Rated 27 Apr 2016
67 20% Zootopia (2016) - Rated 27 Apr 2016
100 94% Possession (1981) - Rated 27 Apr 2016
100 94% Mommy (2014) - Rated 27 Apr 2016
37 9% The Croods (2013) - Rated 27 Apr 2016
70 28% The King's Speech (2010) - Rated 27 Apr 2016
32 3% 2 Guns (2013) - Rated 27 Apr 2016
85 60% Gravity (2013) - Rated 27 Apr 2016