Glorry Sally

glorry_sally
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2012
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

13 2% Pitch Perfect (2012) - Rated 25 Dec 2012
88 96% Benny & Joon (1993) - Rated 16 Dec 2012
79 84% Mr. Nobody (2009) - Rated 15 Dec 2012
51 21% Over Her Dead Body (2008) - Rated 15 Dec 2012
43 13% The Good Doctor (2011) - Rated 08 Dec 2012
58 32% Nights in Rodanthe (2008) - Rated 08 Dec 2012
57 29% New Year's Eve (2011) - Rated 08 Dec 2012
66 49% Les émotifs anonymes (2010) - Rated 02 Dec 2012
69 60% Griffin & Phoenix (2006) - Rated 26 Nov 2012
64 43% The Vow (2012) - Rated 26 Nov 2012