Glovestealer

glovestealer
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2014
Location: Malmo, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

39 20% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 23 Dec 2014
53 41% I Origins (2014) - Rated 23 Dec 2014
51 33% Memento (2001) - Rated 03 Dec 2014
59 50% Starship Troopers (1997) - Rated 29 Nov 2014
80 82% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 23 Nov 2014
52 37% Goodfellas (1990) - Rated 22 Nov 2014
65 66% Cloud Atlas (2012) - Rated 17 Nov 2014
62 59% Gone Girl (2014) - Rated 02 Nov 2014
4% A Walk Among the Tombstones (2014) - Rated 31 Oct 2014
"Liam Neeson stars in a school play directed by Danny DeVito."
63 62% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 17 Oct 2014