Gluraque

gluraque
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

38 15% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 11 Apr 2019
15 5% Bee Movie (2007) - Rated 11 Apr 2019
43 25% Deadpool 2 (2018) - Rated 11 Apr 2019
70 65% Scary Movie 2 (2001) - Rated 11 Apr 2019
65 55% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 11 Apr 2019
92 95% Get Out (2017) - Rated 11 Apr 2019
57 35% Avatar (2009) - Rated 11 Apr 2019
78 75% Jurassic Park (1993) - Rated 11 Apr 2019
87 85% The Lego Movie (2014) - Rated 11 Apr 2019
63 45% Black Panther (2018) - Rated 11 Apr 2019