Gnl_zod

gnlzod
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2020
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% The Prestige (2006) - Rated 13 May 2023
75 31% Cast Away (2000) - Rated 24 Jan 2023
85 64% Metallica: Some Kind of Monster (2004) - Rated 24 Jan 2023
82 51% The Hunt for Red October (1990) - Rated 24 Jan 2023
85 64% Catch Me If You Can (2002) - Rated 24 Jan 2023
95 92% Gladiator (2000) - Rated 24 Jan 2023
85 64% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 24 Jan 2023
72 22% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 24 Jan 2023
60 5% Prometheus (2012) - Rated 24 Jan 2023
80 42% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 Jan 2023