GodsOfWar

godsofwar
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Bratislava, Slovakia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 10% A Bronx Tale (1993) - Rated 16 Feb 2012
50 26% Shark Tale (2004) - Rated 16 Feb 2012
30 10% The Road Home (1999) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Days of Thunder (1990) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Eskiya (1996) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 16 Feb 2012
30 10% After the Wedding (2006) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Don't Say a Word (2001) - Rated 16 Feb 2012
30 10% Adaptation. (2002) - Rated 16 Feb 2012