GokhanD

gokhand
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 22 May 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Three Colors: Blue (1993) - Rated 22 Jul 2013
1% El (1953) - Rated 22 Jul 2013
10 2% The Crimson Permanent Assurance (1983) - Rated 22 Jul 2013
82 43% Oblivion (2013) - Rated 22 May 2013
94 92% Life Is Beautiful (1997) - Rated 22 May 2013
88 63% The Incredibles (2004) - Rated 22 May 2013
80 36% X2: X-Men United (2003) - Rated 22 May 2013
40 4% Insaat (2003) - Rated 22 May 2013
70 20% House of Wax (2005) - Rated 22 May 2013
86 57% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 22 May 2013