Gol

gol
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Before Sunrise (1995) - Rated 07 Mar 2018
100 86% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 07 Mar 2018
95 62% Youth (2015) - Rated 07 Mar 2018
95 62% The Pianist (2002) - Rated 07 Mar 2018
95 62% Blade Runner (1982) - Rated 07 Mar 2018
90 36% Tracks (2014) - Rated 07 Mar 2018
90 36% Frankie and Johnny (1991) - Rated 07 Mar 2018
90 36% Out of Africa (1985) - Rated 07 Mar 2018
90 36% Roman Holiday (1953) - Rated 07 Mar 2018
100 86% Adore (2013) - Rated 07 Mar 2018