GoldRanger

goldranger
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Game Night (2018) - Rated 09 Mar 2024
65 14% Gran Turismo (2023) - Rated 08 Mar 2024
80 30% The Greatest Showman (2017) - Rated 17 Feb 2024
90 58% Dune (2021) - Rated 15 Feb 2024
100 90% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 15 Feb 2024
60 10% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 06 Feb 2024
80 30% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 20 Jan 2024
75 23% Ocean's Twelve (2004) - Rated 18 Jan 2024
85 42% U-571 (2000) - Rated 31 Dec 2023
90 58% Die Hard (1988) - Rated 25 Dec 2023