Goldy

goldy
Movie Buff - 286 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2007
Location: Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 56% Airheads (1994) - Rated 22 Aug 2007
68 48% The Virgin Suicides (2000) - Rated 22 Aug 2007
70 64% Die Hard 2 (1990) - Rated 22 Aug 2007
79 85% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 22 Aug 2007
68 48% The Grudge (2004) - Rated 22 Aug 2007
67 38% The Passion of the Christ (2004) - Rated 22 Aug 2007
72 70% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 22 Aug 2007
68 48% Chasing Amy (1997) - Rated 22 Aug 2007
70 64% Predator 2 (1990) - Rated 22 Aug 2007
50 8% Nurse Betty (2000) - Rated 22 Aug 2007