GothiCTeddY

gothicteddy
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 29 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 41% American History X (1998) - Rated 29 Feb 2012
70 62% I Am Legend (2007) - Rated 29 Feb 2012
75 70% Schindler's List (1993) - Rated 29 Feb 2012
30 17% Secret Window (2004) - Rated 29 Feb 2012
85 81% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 29 Feb 2012
10 7% Miami Vice (2006) - Rated 29 Feb 2012
55 36% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 29 Feb 2012
50 28% Twins (1988) - Rated 29 Feb 2012
3% No Country for Old Men (2007) - Rated 29 Feb 2012
85 81% Edward Scissorhands (1990) - Rated 29 Feb 2012