Gottkampf

gottkampf
Movie Buff - 455 Film Ratings
Member Since: 30 May 2008
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 20% Panic Room (2002) - Rated 18 Aug 2008
95 95% The Boondock Saints (1999) - Rated 18 Aug 2008
70 65% Joe Dirt (2001) - Rated 18 Aug 2008
90 91% Shooter (2007) - Rated 18 Aug 2008
70 65% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 18 Aug 2008
70 65% The Aviator (2004) - Rated 18 Aug 2008
80 83% Stripes (1981) - Rated 18 Aug 2008
65 53% Ransom (1996) - Rated 18 Aug 2008
10 0% Planet Terror (2007) - Rated 18 Aug 2008
95 95% The Jungle Book (1967) - Rated 18 Aug 2008