Gr8fulFloyd

gr8fulfloyd
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: MAX CREEK RULES!!

more Recent Ratings

87 66% Major Payne (1995) - Rated 26 Aug 2015
91 86% Big Fish (2003) - Rated 26 Aug 2015
82 44% Juno (2007) - Rated 26 Aug 2015
84 50% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 26 Aug 2015
81 38% Hancock (2008) - Rated 26 Aug 2015
81 38% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 26 Aug 2015
81 38% Batman & Robin (1997) - Rated 26 Aug 2015
88 73% Dumb and Dumber (1994) - Rated 26 Aug 2015
91 86% Hook (1991) - Rated 26 Aug 2015
85 56% Forrest Gump (1994) - Rated 26 Aug 2015