Grammatolo

grammatolo
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 30 May 2013
Location: Los Osos, Ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 69% Seven Up! (1964) - Rated 30 May 2013
67 25% Slap Shot (1977) - Rated 30 May 2013
89 83% Fargo (1996) - Rated 30 May 2013
44 8% The Village (2004) - Rated 30 May 2013
86 75% Magnolia (1999) - Rated 30 May 2013
72 39% L.A. Confidential (1997) - Rated 30 May 2013
91 93% The Maltese Falcon (1941) - Rated 30 May 2013
82 64% Swingers (1996) - Rated 30 May 2013
72 39% The Social Network (2010) - Rated 30 May 2013
66 22% Jennifer's Body (2009) - Rated 30 May 2013