Grdas1979

grdas1979
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2018
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82% The Wicker Man (1973) - Rated 27 Feb 2018
52% Cast Away (2000) - Rated 27 Feb 2018
52% The Untouchables (1987) - Rated 27 Feb 2018
52% Panic Room (2002) - Rated 27 Feb 2018
52% Léon: The Professional (1994) - Rated 27 Feb 2018
10 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Feb 2018
20% Terminator Salvation (2009) - Rated 27 Feb 2018
52% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 27 Feb 2018
52% Notting Hill (1999) - Rated 27 Feb 2018
82% Stand by Me (1986) - Rated 27 Feb 2018