Greasy Dick

greasy_dick
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Punisher: War Zone (2008) - Rated 24 Feb 2012
85 50% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Feb 2012
80 31% Alien 3 (1992) - Rated 24 Feb 2012
60 7% Titanic (1997) - Rated 24 Feb 2012
85 50% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 24 Feb 2012
80 31% Kick-Ass (2010) - Rated 24 Feb 2012
90 68% Léon: The Professional (1994) - Rated 24 Feb 2012
100 97% Dead or Alive (1999) - Rated 24 Feb 2012
85 50% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 24 Feb 2012
75 19% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 24 Feb 2012