GreggaFett

greggafett
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 10% The Illusionist (2006) - Rated 02 Mar 2013
75 20% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 02 Mar 2013
25 5% Ted (2012) - Rated 01 Mar 2013
85 51% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 01 Mar 2013
90 68% Back to the Future (1985) - Rated 01 Mar 2013
93 81% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Mar 2013
93 81% Batman Begins (2005) - Rated 01 Mar 2013
93 81% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 01 Mar 2013
80 34% Shutter Island (2010) - Rated 01 Mar 2013
85 51% The Big Lebowski (1998) - Rated 01 Mar 2013