Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Greicha

Flick Fan - 68 Film Ratings

Member Since: Jun 22, 2019

Location: Turkey

Age: 18

Gender: Male

more Recent Ratings
78 33% Gerald's Game (2017) - Jul 10, 2019
75 27% Alita: Battle Angel (2019) - Jul 10, 2019
80 45% Constantine (2005) - Jun 24, 2019
69 14% The Host (2006) - Jun 22, 2019
86 68% The Hateful Eight (2015) - Jun 22, 2019
85 63% The Prestige (2006) - Jun 22, 2019
87 72% Interstellar (2014) - Jun 22, 2019
81 51% Dunkirk (2017) - Jun 22, 2019
88 77% Arrival (2016) - Jun 22, 2019
89 84% Blade Runner 2049 (2017) - Jun 22, 2019