GriddleCakes

griddlecakes
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2014
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 33% Zoolander (2001) - Rated 02 Sep 2014
85 53% Taken (2008) - Rated 02 Sep 2014
83 45% Ocean's Eleven (2001) - Rated 02 Sep 2014
86 56% City of God (2002) - Rated 02 Sep 2014
68 18% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 02 Sep 2014
72 23% The Fast and the Furious (2001) - Rated 02 Sep 2014
84 50% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Sep 2014
83 45% Watchmen (2009) - Rated 02 Sep 2014
82 40% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 02 Sep 2014
47 4% Click (2006) - Rated 02 Sep 2014