GroovyMovies

groovymovies
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% The Terminator (1984) - Rated 13 Nov 2013
80 41% Burden of Dreams (1982) - Rated 13 Nov 2013
65 20% Gravity (2013) - Rated 13 Nov 2013
90 72% Dead Man (1995) - Rated 13 Nov 2013
50 8% Aladdin (1992) - Rated 13 Nov 2013
40 4% The River (1951) - Rated 13 Nov 2013
90 72% The Rules of the Game (1939) - Rated 13 Nov 2013
85 54% Grand Illusion (1937) - Rated 13 Nov 2013
75 29% Le Pont du Nord (1981) - Rated 13 Nov 2013
100 97% Celine and Julie Go Boating (1974) - Rated 13 Nov 2013