GryphonGuy

gryphonguy
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2021
Location: BSB, BSB, Brunei
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 05 Jul 2021
85 64% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 05 Jul 2021
85 64% Easy A (2010) - Rated 05 Jul 2021
94 93% Catch Me If You Can (2002) - Rated 05 Jul 2021
95 96% Arrival (2016) - Rated 05 Jul 2021
90 85% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Jul 2021
90 85% Batman Begins (2005) - Rated 04 Jul 2021
85 64% Johnny English (2003) - Rated 04 Jul 2021
88 74% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 04 Jul 2021
80 49% Iron Man (2008) - Rated 04 Jul 2021