Gugy

gugy
Film Freak - 634 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2017
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Infinitely Polar Bear (2015) - Rated 16 Sep 2017
83 61% The Queen (2006) - Rated 12 Sep 2017
85 73% Opening Night (1977) - Rated 11 Sep 2017
80 48% Housekeeping (1987) - Rated 03 Sep 2017
80 48% It Comes at Night (2017) - Rated 02 Sep 2017
88 85% Dunkirk (2017) - Rated 21 Aug 2017
94 95% The Godfather: Part II (1974) - Rated 21 Aug 2017
96 97% The Godfather (1972) - Rated 21 Aug 2017
84 68% Full Metal Jacket (1987) - Rated 20 Aug 2017
66 17% The Cobbler (2015) - Rated 19 Aug 2017