GuidoG

guidog
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2020
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 63% An American Werewolf in London (1981) - Rated 13 Jan 2020
92 84% Lolita (1962) - Rated 13 Jan 2020
93 92% M (1931) - Rated 13 Jan 2020
90 73% Apocalypse Now (1979) - Rated 13 Jan 2020
74 39% Platoon (1986) - Rated 13 Jan 2020
83 55% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 13 Jan 2020
94 97% Casablanca (1942) - Rated 13 Jan 2020
71 34% Elephant (2003) - Rated 13 Jan 2020
22 13% The Flintstones (1994) - Rated 13 Jan 2020
90 73% Young Frankenstein (1974) - Rated 13 Jan 2020