GuitarForce1

guitarforce1
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 9% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 04 Dec 2017
87 27% The Dark Knight (2008) - Rated 04 Dec 2017
90 46% Batman Begins (2005) - Rated 04 Dec 2017
44 1% Batman & Robin (1997) - Rated 04 Dec 2017
67 6% Batman Forever (1995) - Rated 04 Dec 2017
97 80% Batman: Mask of the Phantasm (1993) - Rated 04 Dec 2017
88 37% Batman Returns (1992) - Rated 04 Dec 2017
86 22% Batman (1989) - Rated 04 Dec 2017
94 59% Sideways (2004) - Rated 04 Dec 2017
93 54% A History of Violence (2005) - Rated 04 Dec 2017