Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Gulendam

Movie Buff - 251 Film Ratings

Member Since: Jan 15, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Gulendam's...
97 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 07, 2019
90 82% Climax (2018) - Mar 28, 2019
93 88% Winter Sleep (2014) - Jan 15, 2019
98 96% The Passion of Anna (1969) - Dec 25, 2018
100 99% All That Jazz (1979) - Sep 11, 2018
81 49% Vizontele (2001) - Aug 11, 2018
80 43% Hokkabaz (2006) - Aug 11, 2018
79 37% A.R.O.G (2008) - Aug 11, 2018
76 27% Pek Yakinda (2014) - Aug 11, 2018
73 19% Ali Baba ve 7 C├╝celer (2015) - Aug 11, 2018