Gulgulcin

gulgulcin
Movie Buff - 339 Film Ratings
Member Since: 05 May 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% A Late Quartet (2012) - Rated 11 Oct 2014
75 10% Palo Alto (2014) - Rated 07 Oct 2014
95 70% You Can Count On Me (2000) - Rated 07 Oct 2014
85 30% Milosc (2012) - Rated 28 Sep 2014
95 70% One Week (2008) - Rated 28 Sep 2014
95 70% A Coffee in Berlin (2012) - Rated 28 Sep 2014
75 10% Trust Me (2014) - Rated 28 Sep 2014
75 10% Italian for Beginners (2000) - Rated 28 Sep 2014
95 70% DeUsynlige (2008) - Rated 28 Sep 2014
90 49% Fading Gigolo (2013) - Rated 28 Sep 2014