Gulsah Okmen

gulsah_okmen
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2021
Location: Richterswil, Zürich, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Inception (2010) - Rated 03 Dec 2021
90 85% Marriage Story (2019) - Rated 03 Dec 2021
75 25% Call Me by Your Name (2017) - Rated 03 Dec 2021
85 75% Corpus Christi (2019) - Rated 03 Dec 2021
80 50% Ahlat Agaci (2018) - Rated 03 Dec 2021
60 5% Last Night in Soho (2021) - Rated 03 Dec 2021
70 15% Minari (2020) - Rated 03 Dec 2021
80 50% Climax (2018) - Rated 03 Dec 2021
95 95% The Father (2021) - Rated 03 Dec 2021
80 50% Dune (2021) - Rated 03 Dec 2021