Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GunDog92

Flick Fan - 83 Film Ratings

Member Since: Dec 26, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
Check out GunDog92's...
100 99% Primer (2004) - Nov 19, 2020
88 74% 12 Monkeys (1995) - Nov 19, 2020
99 98% 12 Angry Men (1957) - Nov 19, 2020
90 79% Suspiria (2018) - Nov 19, 2020
86 66% Suspiria (1977) - Nov 19, 2020
55 14% Little Monsters (2019) - Nov 19, 2020
94 91% Drive (2011) - Nov 19, 2020
76 42% Creative Control (2016) - Nov 19, 2020
96 95% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Nov 19, 2020
87 70% Prisoners (2013) - Nov 19, 2020