GuruDoo

gurudoo
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% The Martian (2015) - Rated 29 Nov 2015
85 65% Horrible Bosses (2011) - Rated 29 Nov 2015
65 23% The Proposal (2009) - Rated 29 Nov 2015
79 49% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 29 Nov 2015
70 29% The Simpsons Movie (2007) - Rated 29 Nov 2015
81 53% Snatch (2000) - Rated 29 Nov 2015
45 6% Shanghai Knights (2003) - Rated 29 Nov 2015
78 45% Clueless (1995) - Rated 29 Nov 2015
87 80% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Nov 2015
70 29% Van Wilder (2002) - Rated 29 Nov 2015