Gwendolen

gwendolen
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 84% Citizen Kane (1941) - Rated 22 Apr 2017
75 8% The Magnificent Ambersons (1942) - Rated 22 Apr 2017
80 29% The Lady from Shanghai (1947) - Rated 22 Apr 2017
85 46% Othello (1952) - Rated 22 Apr 2017
75 8% Mr. Arkadin (1955) - Rated 22 Apr 2017
80 29% Touch of Evil (1958) - Rated 22 Apr 2017
100 84% Chimes at Midnight (1965) - Rated 22 Apr 2017
100 84% The Trial (1962) - Rated 22 Apr 2017
90 58% F for Fake (1973) - Rated 22 Apr 2017
75 8% Oyû-sama (1951) - Rated 22 Apr 2017