Gwenn

gwenn
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2014
Location: Arnhem, Netherlands
Age: 36
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 47% Lone Survivor (2013) - Rated 02 Feb 2014
70 15% Paranormal Activity (2009) - Rated 26 Jan 2014
75 24% Jarhead (2005) - Rated 26 Jan 2014
91 80% Wolf (2013) - Rated 26 Jan 2014
81 47% Amélie (2001) - Rated 21 Jan 2014
99 96% Intouchables (2011) - Rated 20 Jan 2014
75 24% Wanted (2008) - Rated 20 Jan 2014
70 15% Donnie Darko (2001) - Rated 20 Jan 2014
65 10% The Hangover Part III (2013) - Rated 20 Jan 2014
75 24% The Hangover Part II (2011) - Rated 20 Jan 2014