Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GxOchY

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Nov 4, 2019

more Recent Ratings
80 28% Drive (2011) - Nov 04, 2019
85 47% Let the Right One In (2008) - Nov 04, 2019
85 47% The Host (2006) - Nov 04, 2019
95 89% Vertigo (1958) - Nov 04, 2019
90 77% No Country for Old Men (2007) - Nov 04, 2019
75 21% 28 Weeks Later... (2007) - Nov 04, 2019
80 28% Gone Girl (2014) - Nov 04, 2019
85 47% Room (2015) - Nov 04, 2019
85 47% Jurassic Park (1993) - Nov 04, 2019
85 47% The World's End (2013) - Nov 04, 2019