Gyre

gyre
Movie Buff - 408 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 67% A Ghost Story (2017) - Rated 28 Nov 2021
70 57% X2: X-Men United (2003) - Rated 28 Nov 2021
30 9% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 28 Nov 2021
75 67% X-Men: First Class (2011) - Rated 28 Nov 2021
35 13% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Rated 28 Nov 2021
50 28% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 28 Nov 2021
35 13% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 28 Nov 2021
55 33% X-Men (2000) - Rated 28 Nov 2021
35 13% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 28 Nov 2021
75 67% Wonder Woman (2017) - Rated 28 Nov 2021