Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HFDky2

Flick Fan - 96 Film Ratings

Member Since: Mar 21, 2019

more Recent Ratings
94 78% Chicken Run (2000) - Mar 21, 2019
90 60% Annie Hall (1977) - Mar 21, 2019
88 45% 101 Dalmatians (1961) - Mar 21, 2019
99 95% Life Is Beautiful (1997) - Mar 21, 2019
90 60% The Big Lebowski (1998) - Mar 21, 2019
90 60% L.A. Confidential (1997) - Mar 21, 2019
95 85% Gattaca (1997) - Mar 21, 2019
90 60% The Last Samurai (2003) - Mar 21, 2019
86 38% This Is the End (2013) - Mar 21, 2019
80 22% Reservoir Dogs (1992) - Mar 21, 2019