HJ001

hj001
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2021
Location: LOUISVILLE, KY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 29 Jul 2021
90 0% The Innocents (1961) - Rated 29 Jul 2021
85 0% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Jul 2021
80 0% Misery (1990) - Rated 29 Jul 2021
90 0% Frances (1982) - Rated 29 Jul 2021
85 0% Holes (2003) - Rated 29 Jul 2021
85 0% Pet Sematary (1989) - Rated 29 Jul 2021
85 0% The Revenant (2015) - Rated 29 Jul 2021
90 0% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 29 Jul 2021
90 0% Avengers: Endgame (2019) - Rated 29 Jul 2021