Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HOYeZF

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Mar 1, 2019

more Recent Ratings
94 73% The Big Sick (2017) - Mar 01, 2019
90 46% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 01, 2019
90 46% Amadeus (1984) - Mar 01, 2019
92 65% Ratatouille (2007) - Mar 01, 2019
95 88% Pink Floyd The Wall (1982) - Mar 01, 2019
40 3% The Karate Kid (1984) - Mar 01, 2019
90 46% The Pianist (2002) - Mar 01, 2019
95 88% Prometheus (2012) - Mar 01, 2019
85 23% Whiplash (2014) - Mar 01, 2019
45 11% La La Land (2016) - Mar 01, 2019