Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HOouN1

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2020

more Recent Ratings
90 49% Wag the Dog (1997) - Jul 24, 2020
85 34% Zoolander (2001) - Jul 24, 2020
95 67% Annie Hall (1977) - Jul 24, 2020
85 34% Conspiracy Theory (1997) - Jul 24, 2020
95 67% Dog Day Afternoon (1975) - Jul 24, 2020
70 17% Dial M for Murder (1954) - Jul 24, 2020
85 34% Frost/Nixon (2008) - Jul 24, 2020
90 49% Clerks (1994) - Jul 24, 2020
100 88% The Big Lebowski (1998) - Jul 24, 2020
85 34% The Descendants (2011) - Jul 24, 2020