Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HWl8rm

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 9, 2020

more Recent Ratings
61 25% Avatar (2009) - Apr 09, 2020
67 40% City of Angels (1998) - Apr 09, 2020
86 95% Life Is Beautiful (1997) - Apr 09, 2020
67 40% Deep Impact (1998) - Apr 09, 2020
80 75% Blood Diamond (2006) - Apr 09, 2020
48 15% The Fast and the Furious (2001) - Apr 09, 2020
70 60% Rocky IV (1985) - Apr 09, 2020
5% Toy Story 2 (1999) - Apr 09, 2020
70 60% Black Hawk Down (2001) - Apr 09, 2020
85 85% Spider-Man (2002) - Apr 09, 2020