Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HaSa

Movie Buff - 390 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
80 0% Hereditary (2018) - Jul 05, 2018
70 0% Time Lapse (2014) - Jul 05, 2018
70 0% Once (2007) - Jul 05, 2018
70 0% Breaking the Waves (1996) - Jul 05, 2018
70 0% Nightcrawler (2014) - Jul 05, 2018
70 0% The Social Network (2010) - Jul 05, 2018
70 0% Dave Made a Maze (2017) - Jul 05, 2018
70 0% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Jul 05, 2018
70 0% In Time (2011) - Jul 05, 2018
70 0% A Monster Calls (2016) - Jul 05, 2018