Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HaYdWA

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
78 65% Knives Out (2019) - Jan 19, 2020
70 46% Lars and the Real Girl (2007) - Jan 19, 2020
65 30% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jan 19, 2020
93 96% Shakespeare in Love (1998) - Jan 19, 2020
71 57% The Hurt Locker (2009) - Jan 19, 2020
55 11% Logan (2017) - Jan 19, 2020
63 19% The Road (2009) - Jan 19, 2020
65 30% Limitless (2011) - Jan 19, 2020
45 3% Patriot Games (1992) - Jan 19, 2020
90 84% The King's Speech (2010) - Jan 19, 2020