Hacaman

hacaman
Movie Buff - 289 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2010
Location: Ipswich, Suffolk, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 65% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 01 Mar 2011
91 92% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 01 Mar 2011
82 79% Toy Story 2 (1999) - Rated 01 Mar 2011
56 10% Jackass: The Movie (2002) - Rated 01 Mar 2011
82 79% Stuart Little (1999) - Rated 01 Mar 2011
69 31% Star Trek: Nemesis (2002) - Rated 01 Mar 2011
78 58% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 01 Mar 2011
65 22% Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Rated 01 Mar 2011
88 88% Gremlins (1984) - Rated 01 Mar 2011
52 6% Road Trip (2000) - Rated 01 Mar 2011