Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hakan Güner

Cinema Addict - 1576 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2015

Location: Turkey

Bio: \"Wrong life cannot be lived rightly.\"
more Recent Ratings
Check out Hakan Güner's...
70 34% Gelincik (2020) - May 07, 2021
70 34% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Apr 28, 2021
68 29% Judas and the Black Messiah (2021) - Apr 25, 2021
30 9% Promising Young Woman (2020) - Apr 25, 2021
75 44% Nomadland (2020) - Apr 25, 2021
95 90% The Rider (2018) - Apr 25, 2021
73 40% Sound of Metal (2020) - Apr 25, 2021
60 21% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Apr 25, 2021
85 74% The Father (2020) - Apr 25, 2021
80 62% Nobody (2021) - Apr 17, 2021