Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hakanbey

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Nov 3, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Hakanbey's...
81 34% Rambo (2008) - Dec 15, 2018
82 40% Rocky Balboa (2006) - Dec 15, 2018
92 86% Rambo: First Blood Part II (1985) - Dec 15, 2018
94 90% First Blood (1982) - Dec 15, 2018
94 90% Rocky II (1979) - Dec 15, 2018
98 99% Rocky (1976) - Dec 15, 2018
82 40% Glory (1989) - Dec 15, 2018
88 73% Driving Miss Daisy (1989) - Dec 15, 2018
97 98% The Shawshank Redemption (1994) - Dec 15, 2018
86 65% March of the Penguins (2005) - Dec 15, 2018