Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hälleberget

Movie Buff - 210 Film Ratings

Member Since: Jun 19, 2019

Location: Sweden

more Recent Ratings
80 82% The Wrestler (2008) - Sep 17, 2020
40 13% Turbo Kid (2015) - Sep 17, 2020
60 43% Possessor (2020) - Sep 17, 2020
60 43% The Guest (2014) - Sep 17, 2020
80 82% You Were Never Really Here (2017) - Jun 23, 2020
80 82% Antiviral (2012) - Jun 22, 2020
60 43% The Invisible Man (2020) - Jun 21, 2020
60 43% Ready or Not (2019) - Jun 15, 2020
40 13% Dawn of the Dead (2004) - Jun 15, 2020
60 43% Suspiria (2018) - Jun 14, 2020