Hallocoos

hallocoos
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2021
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 21% Tenet (2020) - Rated 11 May 2021
90 90% Raya and the Last Dragon (2021) - Rated 11 May 2021
65 4% Chaos Walking (2021) - Rated 11 May 2021
90 90% Love and Monsters (2020) - Rated 11 May 2021
75 21% Inside Out (2015) - Rated 08 May 2021
85 73% Blood of Zeus (2020) - Rated 08 May 2021
85 73% Wolfwalkers (2020) - Rated 08 May 2021
85 73% Euphoria (2019) - Rated 08 May 2021
70 10% The Magicians (2016) - Rated 08 May 2021
90 90% Superman and Lois (2021) - Rated 08 May 2021