Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Halo_Insider

Movie Buff - 166 Film Ratings

Member Since: Nov 21, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Halo_Insider's...
81 55% Patton (1970) - Nov 21, 2017
75 34% Rush (2013) - Nov 21, 2017
81 55% Gaslight (1944) - Nov 21, 2017
91 76% The General (1926) - Nov 21, 2017
89 71% A New Leaf (1971) - Nov 21, 2017
98 89% The Iron Giant (1999) - Nov 21, 2017
90 72% Spotlight (2015) - Nov 21, 2017
94 82% A Matter of Life and Death (1946) - Nov 21, 2017
92 77% Inside Out (2015) - Nov 21, 2017
80 46% La La Land (2016) - Nov 21, 2017