Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HamedDwD

Movie Buff - 204 Film Ratings

Member Since: May 2, 2020

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out HamedDwD's...
86 26% Spartacus (1960) - May 09, 2020
80 14% The Limits of Control (2009) - May 03, 2020
96 89% Only Lovers Left Alive (2014) - May 03, 2020
91 58% There Will Be Blood (2007) - May 03, 2020
89 32% Magnolia (1999) - May 03, 2020
95 79% Boogie Nights (1997) - May 03, 2020
90 45% A History of Violence (2005) - May 03, 2020
90 45% Crash (1996) - May 03, 2020
30 0% Crash (2005) - May 03, 2020
90 45% Boutique (2003) - May 03, 2020