Hamid_ba

hamidba
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 04 May 2020
Location: Iran
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

9 Hotel by the River (2019) - Rated 04 May 2020
8 The Wind Will Carry Us (1999) - Rated 04 May 2020
9 Paranoid Park (2007) - Rated 04 May 2020
9 Rosetta (1999) - Rated 04 May 2020
10 Contempt (1963) - Rated 04 May 2020
8 Stolen Kisses (1968) - Rated 04 May 2020
10 Holy Motors (2012) - Rated 04 May 2020
8 Tomboy (2011) - Rated 04 May 2020
9 Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 04 May 2020
8 Bad Lieutenant (1992) - Rated 04 May 2020