Hammett

hammett
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2014
Location: Wichita Falls, Texas/Wichita, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I pretty much like any genre as lot as it was a story that will hold my interest.

more Recent Ratings

77 48% Back to the Future (1985) - Rated 02 Jun 2014
20 10% The Castle of Cagliostro (1979) - Rated 02 Jun 2014
80 73% Pineapple Express (2008) - Rated 02 Jun 2014
90 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Jun 2014
81 81% The Time Machine (2002) - Rated 02 Jun 2014
80 73% The Sixth Sense (1999) - Rated 02 Jun 2014
80 73% A Beautiful Mind (2001) - Rated 02 Jun 2014
85 89% End of Watch (2012) - Rated 02 Jun 2014
95 99% Groundhog Day (1993) - Rated 02 Jun 2014
3% Arthur (2011) - Rated 02 Jun 2014